Tanec a relaxace

Enliven Centre se zabývá rozvojem pohybových aktivit, pohybovou taneční přípravou,
výukou tance pro děti od předškolního věku, mládež až po dospělé.
Enliven Centre pořádá TANEČNÍ KURZY a tematická soustředění včetně odborných seminářů.

 

Enliven Centre je zábavnou, oddechovou a vzdělávací­ součástí­ volného času.


================================================================


A K T U Á L N Ě:

Odkaz na náš facebook: https://www.facebook.com/enlivencentre1

Vánoční prázdniny v taneční škole jsou od SO 17.12. 2016 do PO 2.1. 2017.

SO 10.12. 2016  účast vybraných choreografiií na "Dance of Live 2016" Skalice u CL

NE 11.12. 2016 secvičná nových formací - Nová hala u Kauflandu  17.00-18.00 Děti"A", 18.00 - 20.00 hodin, junioři

PÁ 13.1. 2017 Děti "A" secvičná nové formace - Piánka 15.30 - 17.30 hod.                                

SO 11. 2. 2017  8. Květinový ples, KD Crystal Česká Lípa - organizuje Enliven Centre

SO  19. 8. - PÁ 25. 8. 2017 Sportovní a taneční soustředění pro mládež, Lodín u Nechanic

 

Výsledky některých soutěží roku 2016 a 2015:

19.11. 2016 Open Poland 2016 Taneční školu - Enliven Centre reprezentovalo celkem 10 tanečnic a 2 tanečníci ve věkové kategorii děti, junioři i dospělí. Soutěžili jsme v disciplíně Karibské solo, duo, malá skupina,salsa a bachata páry a salsa shine solo a duo. Ve většinové převaze polských závodníků si náš tým vedl skvěle a domů přivezl celkem 10x zlato, 3x stříbro a 5x bronz. Nejúspěšnější závodnicí v kategorii děti byla Natálie Dvořáková v juniorech Eliška Jiráňová a v dospělých Lucie Stratilová.

NE 5.6.2016  Mia festival- finále Praha Lucerna - junioři "Vzlétáme 1. místo,M.Smolíková  "Oheň" 1. místo, Lucie Stratilová - "Chicago" 2. místo, malá skupina "Kočky" 1. místo, malá skupina S.O.S. 2. místo, duo "Miss World"1. místo, malá skupina "Brazil Olympics" 3. místo.

 

ČT 26.5.2016 Czech Dance Masters 2016- CDO; Grandfinále - Praha - výstaviště               
PÁ 27.5.2016 Czech Dance Masters 2016- CDO; Grandfinále - Praha - výstaviště
výsledky do 10. místa
mini děti "Veselé narozeniny" formace 2. místo
mini děti "Holky na start" malá skupina 2. místo
děti "Kouzla a čáry" formace 2. místo
děti "Panenky" formace 3. místo
děti"Bazénová párty" malá skupina 2. místo
salsa shine solo ženy děti: Natálie Dvořáková 6. místo
salsa shine solo muži děti:Filip Hadrovský 1. místo
salsa shine solo ženy junioři:Michaela Smolíková 2. místo,Simona Chýlová 3. místo,Jana Poliaková 6.místo, Anna Dobíhalová 10. místo
salsa páry děti:A. Nováková a F.Hadrovský 1. místo, N.Dvořáková a A.Samek 2. místo, E.Kucharovicová a M.Kozák 3. místo.
salsa páry junioři:Eliška Jiráňová a Vítězslav Kozák 2. místo
Karibské solo děti:Natálie Dvořáková"Jungle" 10. místo
Karibské duo děti:N. Dvořáková a D.Paňkina 5. místo, pink 6. místo, box 7. místo, nebe 8. místo
Karibské solo junioři:Eliška Jiráňová "Aloha Hawaii" 6. místo, Michaela Smolíková "Oheň" 8-9. místo
Karibské duo junioři:E.Jiráňová a P.Valešová "Zloději" 5. místo, A.Dobíhalová a J.Poliaková "Miss World 7. místo",B.Fulková a S.Halamová "Příběh obrazu"9.místo, P.Lišková a M.Smolíková "Zastávka na cestě" 10.místo

                       

SO 21.5.2016 MČR Festival tanečního mládí(SUT);Česká Lípa pouze junioři "Vzlétáme" 6. místo z 11 kolektivů.

So 15.5.2016 Mia Festival-semifinále - Brandýs nad Labem - junioři
FORMACE:"Vzlétáme" 1. místo,"Kočky" - 1. místo, "S.O.S." - 1. místo,"Brazil Olympics" 2. místo
SOLO- Michaela Smolíková "Oheň" 1. místo, Lucie Stratilová "Chicago" 1. místo, Natalie Dvořáková "V džungli" 2. místo, DUO A. Dobíhalová a J.Poliaková "Miss World" 1.místo,B.Fulková,a S.Halamová"Příběh obrazu 2. místo, El.Jiráňová a P.Valešová "Zloději" 3. místo, P.Lišková a M.Smolíková "Zastávka na cestě" 2. místo.
                                             

NE 24. 4. 2016 postupová soutěž - zemské kolo Czech Masters - CDO; Chomutov
mini děti "Veselé narozeniny" 1. místo
děti "Kouzla a čáry" 2. místo
děti "Panenky" 3. místo
junioři "Vzlétáme" 1.místo
 

SO 16.4. 2016 Festival tanečního mládí - region SČ - Most
mini děti "Veselé narozeniny" 3. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 3. místo z devíti družstev
děti "Panenky" 6-7. místo z devíti družstev
junioři "Vzlétáme" 1. místo ze 4 družstev
 

ČT 24.3. 2016 Dance Děčín - pohárová soutěž
mini děti "Veselé narozeniny" 5. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 2. místo
děti "Panenky" 3. místo
junioři "Vzlétáme" 1. místo
 


SO 19. 3. 2016 postupová soutěž - regionální kolo Czech Masters  - CDO; Praha
mini děti "Veselé narozeniny" 2. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 2. místo
děti "Panenky" 1. místo
juniorky "Vzlétáme" 1. místo
Oldies Goldies - 1. místo
  

5.3. 2016 Dance Box Jilemnice - pohárová soutěž,
mini děti "Veselé narozeniny" 2. místo ze sedmi družstev
děti "Kouzla a čáry" 2. místo z osmi družstev
 

6.12. 2015 Taneční Talent Libereckého kraje 2015 odkaz na článek a výsledky:
http://www.i-noviny.cz/ostatni-sporty/tanecni-talent-libereckeho-kraje-2015#.Vm539krhDIU

14. - 15. 11. 2015  Mezinárodní soutěž Open Poland - Twardogóra odkaz na článek a výsledky: http://www.i-noviny.cz/ostatni-sporty/1-misto-z-mezinarodni-souteze-open-poland#.Vk13SnYvfIU

NE 19.4. 2015 zemské kolo CDO - Chomutov - postupová soutěž - VÝSLEDKY
MINI DĚTI - Road Show 2. místo
DĚTI - choreografie Cirkus 1. místo, Neposedné figurky 2. místo a Škola 3. místo 

NE 12.4. 2015 regionální kolo FTM (SUT) - Litoměřice - postupová soutěž - VÝSLEDKY!
MINI DĚTI - choreografie Námořníci 6. místo, Road Show 4. místo z 8 formací

DĚTI - choreografie Cirkus 4. místo, Neposedné figurky 8 a Škola 11 ze 14 formací

JUNIOŘI - choreografie "Kočky na střeše" 4.místo ze 14 formací